044 360 82 02
mail@gonchari.com.ua
Дисконтна програма

Правила дисконтної програми

 Учасником дисконтної програми ТОК «Гончарі» може стати будь-яка особа, що досягла 18 річного віку. Для отримання дисконтної картки вам необхідно зробити одноразове замовлення в ресторані або скористатись послугами готелю чи гідрозони на суму 5000грн. та заповнити анкету.

Дисконтна програма ТОК «Гончарі» є накопичувальною, таким чином відсоток знижки збільшується відповідно до суми послуг отриманих в комплексі і починає діяти після сплати вказаної суми:

- для отримання 3% знижки – 5000грн.

- для отримання 5% знижки – 10000грн.

- для отримання 10% знижки – 15000грн.

Для отримання знижки потрібно пред`явити Картку «Гончарі» до сплати

послуг. Наявність картки обов`язкова. Знижка надається тільки власнику Картки та членам його сім`ї (зразки підписів в анкеті)

Дана знижка розповсюджується на послуги готелю та ресторану.

При втраті Картки її можна поновити у адміністратора готелю.

Знижка по дисконтній Картці «Гончарі не поширюється:

- акційні послуги;

- комплексне харчування;

- тютюнові вироби;

- масаж .

Строк дії картки: картка, яка не використовується більше 1 року з дня останньої покупки - анулюється без повідомлення власника.

Дисконтна Картка є власністю ТОК «Гончарі» і може бути анульована за рішенням адміністрації у випадку порушенням власником правил проживання і спричиненням збитків власності чи репутації комплексу. В інших випадках на власний розсуд.

Організатор дисконтної програми залишає за собою право відмінити або змінити всю програму  чи її частину в будь-який час як з попереднім повідомленням про це так і без нього.

Підпис учасника на анкеті, яку він заповнює при отриманні картки, підтверджує те , що учасник приймає правила і умови  програми  та добровільно надає оператору свої особисті дані , а також надає згоду на їх використання в межах програми;

Всі зміни і доповнення до правил та умов програми офіційно публікуються на сайті www.gonchari.com.ua і вступають в силу з моменту публікації;

Оператор зобов´язується належним чином збирати, зберігати та обробляти дані учасників програми , використовувати їх в рамках програми , а також не надавати їх третім особам без згоди учасника;

В усіх питаннях, щодо відносин з учасниками програми, оператор керується цими правилами та вимогами чинного законодавства України.

З повагою адміністрація.